Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fanoušek

(Martin, 3. 11. 2013 10:21)

Hrajete 30.11. Na Křižánkách? Díky za odpověď.

Re: Fanoušek

(Ivan, 3. 11. 2013 21:19)

Zdravím,
minimálně do začátku příštího roku máme vnitrostranickou pauzu a čerpáme energii na další sezonu.Jakoukoli akci samozřejmě předem ohlásíme jak na těchto stránkách,tak i na fcb.

Re: Re: Fanoušek

(Martin, 4. 11. 2013 18:54)

A na facebooku jste prosím kde, nebo pod jakým názvem? Děkuju. Martin

Re: Re: Re: Fanoušek

(Petr, 5. 11. 2013 19:40)

Ahoj Martine, facebook skupina Naex momentálně nemá. Zrušil jsem jej po odchodu ze skupiny. Ahoj a díky za zájem.

Nový Naex

(Marek, 27. 1. 2013 21:44)

Před plesem kam chodím ve Svratouchu jednou za rok jsem se doslova bál jaká bude hudba. Jen tři slova: bomba, bomba,bomba! Díky

Re: Nový Naex

(Ivan, 28. 1. 2013 13:04)

Velmi děkujeme za kladné hodnocení a vážíme si takových posluchačů jako jsi Ty.....

Díky za skvělý večer

(Labrador, 6. 11. 2012 15:57)

Tak se nám akce vydařila a jsme rádi, že jste nám hráli. I přes problémy s onemocněním basáka jste to zvládli na jedničku. Super! Děkujeme a těšíme se na další akci s vámi!

Re: Díky za skvělý večer

(Ivan, 8. 11. 2012 16:37)

Akce se opravdu vydařila,díky za podporu a dobrou atmosféru pod podiem a těšíme se na další hraní...

Březiny

(Pavel, 15. 2. 2012 9:39)

Ahoj, jsem rád za fotky z Březin. Akce super, protože hrajete super. Jen lidí málo, ale bylo to dáno souběhem smutných událostí v naší obci. Za rok to bude v pohodě s hojnou účastí jako vždy!

Re: Březiny

(Ivan, 19. 2. 2012 23:27)

Ahoj,jsme rádi za kladný komentář k akci a těšíme se na další shledání.....

Jarce za FUGU

(PROUDA, 8. 11. 2011 13:47)

Jarko dík za komentář - taky názor....;)

O tom jestli Zdenda moc prožívá zpěv,nebo "přihrává" prožitek,musíš polemizovat nejlépe na našich stránkách http://fuga.webnode.cz/přímo s ním,kde se ti zajisté dostane slušné odpovědi a budiž ti oporou,že já ten pocit asi tak 2x už taky měl..;)
No a o tom jestli si jako kapela,hrajem na hvězdy pódií,nebo ne,je těžko soudit,protože naše "ksichty" a asi i gesta,potažmo moje postava,se nemusí líbit každému návštěvníkovi akce,kde hrajem..:(
Je těžké se zavděčit lidem všem a ani to nechcem (..ti co nás znají,ví a ti co nás neznají,tak pouze tipují,odhadují-a pak soudí :)ale není žádný problém se otočit k břinkalům-k nám na podiu zády,nebo zajít do šenku na lahodný mok (..pokud se to tedy ani nedá poslouchat :) a tak předejít případné psychické újmě z jejich-naší produkce...;)
Jinak já za sebe můžu na 100% napsat,že ať se tvářím sebenamistrovaněji,nebo znuděněji,tak na podiu mi jde především o dobře odvedenou muzikantskou práci (..aspoň tu moji a nějaký výrazy,nebo přesladký úsměvy č.6 mi můžou lízat k.u.e) ...no a pod podiem se pak rád vidím s kamarády,se kterými rád poplkám a ještě radši popanákuju,ale už někde ve větší vzdálenosti od PA sestavy,kde vládne klid a mír a lidu dělného moc se nemotá...;)
Stáří se totiž vkradlo do mého těla...;)
Toť asi tak v krychličce vše,k Tvému příspěvku "kritická" Jarko..;)
Jinak ještě jednou velký dík klukům z Na-Exu za pozvání a za to,že vůbec něco takovýho dělají,akce fajn a pohoda - jako vždy - a doufám,že vám to někdy oplatíme...už taky konečně!!..;)
PS: Já se pěkně z Ivanova RUMu napojil,slinu velkou chytil a v neděli kolem 6h.ranní k domovu z Astry míři.... YAK ZA MLADA!...;)))

Křižánky

(Jarka, 7. 11. 2011 17:21)

Zdravím kapelu NAEX. V sobotu jsem byla poprvé na Křižánkách v restauraci Za vodou na festivalu. Je jen škoda, že přišlo tak málo lidí na tolik dobrých kapel. Jericho jsem slyšela poprvé a Gambu taky. Gamba to profesionálně "odflákla". Aby ne když nás tam na parketě bylo 11ks. FUGA hodně dobrá, ale myslím že si hrajou na víc než mají a zpěvák byl tragický v tom "přihrávání" svých pocitů a prožitků. Jen doufám že věděl o čem zpívá, když to tadával tak najevo. Ale alespoň bylo na parketě už skoro dvacet lidí. O Vás je škoda psát. Snad jen to že jste měli hrát předposlední. Nebyla by to taková ostuda. Omlouvám se ale slyšlela jsem Vás poprvé ale doufám že né naposledy. Myslím že máte před sebou ještě hodně práce.

Re: Křižánky

(Petr, 8. 11. 2011 9:03)

Milá Jarko, děkujeme za Tvůj názor a jsme za něj velmi rádi. Máme před sebou hodně práce a je i pravda že sobota nám jak se říká - nesedla. FUGA hrála skvěle byť nasazení jejího zpěváka bylo podle Tebe - přehnané, hráli skvěle a v podstatě nás smazali předem. Taky nás mrzelo, že přišlo tak málo lidí, možná to bylo i tím že jsme podcenili propagaci akce. Ještě jednou děkujeme. Ahoj Naex.

fanclub NAEX

(fanclub NAEX, 22. 8. 2011 9:22)

no koukali jsme jako blázni co že to hrálo, úplně v šoku. Tak to byl mílovej krok dopředu. Moc jsme si to užili a bylo to famózní! Příště zase vyrazíme. Ahoj a díky!!!!

LP Svratouch

(kuzma, 26. 7. 2011 12:44)

no skvělá akce, zpěvák blázen a jinak dobrý. jen tak dál. Když to vyjde budu i na Křižánkách!

fanoušci

(rennuts, 6. 7. 2011 23:27)

Ahoj, objevili jsme Vás náhodou cestou přes Křižánky, kde jste 2.7.11 vystupovali na náměstí. Slyšeli jsme jen pár písniček a vůbec se nám nechtělo odejít. Zahlédli jsme Váš plakát kde příště hrajete (Hamry ten večer), tak jsme se nerozmýšleli a večer jeli. Vaše hudba se nám moc líbí, tak jsme si Vás našli na internetu a jsme Vašimi novými fanoušky z Havlíčkova Brodu! Už se těšíme na nejbližší vystoupení.

Fastl

(Pavel, 12. 2. 2011 15:02)

Byl jsem na vás na březinách a to co tady máte nějak neodpovídá tomu co jsem viděl. A kdy plánujete další akci?

Špinavý záda

(Anna Rose, 12. 9. 2010 17:45)

Včera jsem slyšela písničku Špinavý záda od vás na fcbk, myslím že je od Hudby Praha a ještě jí hraje Argema. Strašně se mi líbila a dotyčný můj fcbk-ový přítel mi udělal velikou radost. Váleli jste ji super a zpěv byl vynikající. Hrajete ještě tuto písničku? Na tu často pařím. A nebudete hrát někde poblíž Sázavy nebo Benešova? Díky.

...

(......, 23. 10. 2009 20:46)

ahoj budou fotky ze Svratouchu??? jinak to byla dobrá akce jste super

JOŠKA

(ROMAN, 16. 7. 2009 11:02)

72204181